Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Energia dla zdrowia

Energia dla zdrowia Data publikacji: 24 maja 2017Promocja i degustacja potraw oraz produktów regionalnych, pokazy i konkursy kulinarne, a także moc muzycznych atrakcji czeka na uczestników pikniku już 27 i 28 maja w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie-Mokrem przy ul. Sosnowej 5.

Celem imprezy jest rozpropagowanie działań informacyjno-promocyjnych zidentyfikowanych żywnościowych produktów regionalnych i tradycyjnych wysokiej jakości, posiadających certyfikaty krajowe lub unijne, wytwarzanych metodami tradycyjnymi. Ponadto przedsięwzięcie ma służyć pogłębieniu wiedzy konsumentów na temat zdrowej żywności.

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Wojewody Śląskiego, Prezesa Agencji Rynku Rolnego, Starosty Mikołowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z oddziałem w Mikołowie we współpracy ze Śląskim Ogrodem Botanicznym w Mikołowie oraz Oddziałem Terenowym Agencji Rynku Rolnego w Katowicach.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.