Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ekspert o badaniach laboratoryjnych

Ekspert o badaniach laboratoryjnych Data publikacji: 26 czerwca 2017Z jakimi problemami zdrowotnymi może wiązać się podwyższony poziom cholesterolu? Dlaczego należy kontrolować stężenie glukozy we krwi? Zagadnieniom związanym z profilaktycznymi badaniami poświęcone zostanie kolejne spotkanie z cyklu Czwartek z ekspertem.

O tym jak istotny wpływ na wyniki naszych badań laboratoryjnych ma żywność, którą spożywamy, wie każdy, kto choć raz próbował zadbać o siebie, zmieniając swój jadłospis na zdrowszy. Sposobami na to, jak poprawić swój stan zdrowia poprzez dietę, podzieli się z zainteresowanymi już w najbliższy czwartek /29 czerwca/ prof. Jacek Jóźwiak.

Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.badania-medyczne.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.