Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Eksperci doradzą jak wspomóc pamięć

Eksperci doradzą jak wspomóc pamięć Data publikacji: 21 marca 2016Jak chronić pamięć przed jej utratą? Na czym polega diagnostyka chorób Alzheimera czy Parkinsona? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjaliści,  w ramach czwartkowych spotkań z ekspertem już w najbliższy czwartek /24 marca/ w Biurze Promocji Bytomia /Rynek 7/.

Coraz więcej osób ma problemy z pamięcią i nie dotyczy to tylko osób w podeszłym wieku. Nasi eksperci opowiedzą, jakie objawy powinny zaniepokoić osobę dotkniętą zaburzeniami pamięci i co można zrobić, by pomóc pamięci – mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji i Kontaktów z Mediami UM

Gościem spotkania będzie dr n. med. Gabriela Kłodowska – Duda, dyrektor Neuro-Care – centrum leczenia chorób Alzheimera, Parkinsona, stwardnienia rozsianego oraz neuropsycholog- Małgorzata Bujak. Tego dnia zainteresowani uczestnicy spotkania będą mogli zapisać się na przesiewowe badania pamięci.

Spotkanie przygotowało Stowarzyszenie Aktywny Senior – Aktywny Człowiek.

Początek spotkania o godz. 17.00.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.