Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Eksperci doradzą jak wspomóc pamięć

Eksperci doradzą jak wspomóc pamięć Data publikacji: 21 marca 2016Jak chronić pamięć przed jej utratą? Na czym polega diagnostyka chorób Alzheimera czy Parkinsona? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą specjaliści,  w ramach czwartkowych spotkań z ekspertem już w najbliższy czwartek /24 marca/ w Biurze Promocji Bytomia /Rynek 7/.

Coraz więcej osób ma problemy z pamięcią i nie dotyczy to tylko osób w podeszłym wieku. Nasi eksperci opowiedzą, jakie objawy powinny zaniepokoić osobę dotkniętą zaburzeniami pamięci i co można zrobić, by pomóc pamięci – mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji i Kontaktów z Mediami UM

Gościem spotkania będzie dr n. med. Gabriela Kłodowska – Duda, dyrektor Neuro-Care – centrum leczenia chorób Alzheimera, Parkinsona, stwardnienia rozsianego oraz neuropsycholog- Małgorzata Bujak. Tego dnia zainteresowani uczestnicy spotkania będą mogli zapisać się na przesiewowe badania pamięci.

Spotkanie przygotowało Stowarzyszenie Aktywny Senior – Aktywny Człowiek.

Początek spotkania o godz. 17.00.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.