Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Dziewczyny walczyły na kortach

Dziewczyny walczyły na kortach Data publikacji: 19 września 2016Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w tenisie ziemnym. Złote medale powędrowały do bytomskich tenisistek.

Pięć zespołów z całej Polski wystąpiło podczas rozgrywanych na bytomskich kortach zawodów. W naszym mieście zagrały tenisistki Legi Warszawa, STK Sopot, Adventage Bielsko-Biała, MKS Szczawno-Zdrój oraz zawodniczki Górnika Bytom. Zwycięstwo w całym turnieju przypadło gospodynią z Bytomia. Juniorki K.S.Górnik Bytom po trzech latach powróciły na najwyższe miejsce podium Drużynowych Mistrzostw Polski w składzie: Marcelina Podlińska,Dominika Paczena, Zuzia Wilk, Emma Zakordoniec, Sonia Grzywocz,Karolina Bogus, Magda Hędrzak i kapitan Błażej Koniusz.


Galeria zdjęć:Autor:
Zdjęcia: K.S. Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.