Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień Zdrowia i Urody w "Medyku"

Data publikacji: 24 października 2017Badania profilaktyczne, degustacja zdrowej żywności oraz pokazy fryzjerskie i kosmetyczne. Już w czwartek, 26 października, uczniowie Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych zapraszają na Dzień Zdrowia i Urody.

Jak co roku bogaty program imprezy został podzielony na bloki tematyczne. I tak na zainteresowanych zdrowym stylem życie czekają m.in. pokazy i prezentacje na temat profilaktyki zdrowych stóp czy wykrywania raka piersi. Nie zabranie też degustacji zdrowej żywności oraz porad jak dbać o cerę i włosy.

Goście, którzy tego dnia odwiedzą szkołę przy ul. Wrocławskiej 120, będą mogli wykonać także badanie EKG połączone konsultacją lekarską, sprawdzić swój słuch oraz kondycję skóry twarzy. Coś dla siebie znajdą też zwolennicy masażu relaksacyjnego i zdobienia paznokci.

Dzień Zdrowia i Urody w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych to impreza cykliczna, która odbywa się co roku. Rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 15.00.

Pobierz program

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.