Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dzień Weterana w "Kombatancie"

Dzień Weterana w "Kombatancie" Data publikacji: 15 września 2017Dzień Weterana to okazja, by podziękować za bohaterstwo, odwagę, kultywowanie wartości i przekazywanie ich następnym pokoleniom – mówiła Bożena Mientus, wiceprezydent Bytomia, podczas obchodów Dnia Weterana. Uroczysta akademia odbyła się w Domu Pomocy Społecznej Kombatant w Miechowicach.

Tego dnia na maszt wciągnięto flagę oraz złożono kwiaty i zapalono znicze pod pamiątkowym obeliskiem. W prowadzonym zgodnie z kombatanckimi tradycjami ośrodku uroczystość Dnia Weterana świętowana jest już od kilku lat.

Przypomnijmy. Dom Pomocy Społecznej Kombatant w Miechowicach rozpoczął swoją działalność ponad 30 lat temu.

Przeznaczony jest dla 125 osób przebywających w nim na stałe. Zapewnia kompleksowe wsparcie i całodobową opiekę. Dom kultywuje tradycje kombatanckie, w tym duchu odbywa się wiele imprez i uroczystości okazjonalnych.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.