Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień otwarty w szkole muzycznej

Dzień otwarty w szkole muzycznej Data publikacji: 11 marca 2017Twoje dziecko lubi śpiewać, tańczyć i bawić się przy muzyce? A może podziwia instrumenty? 18 marca zaplanowano dzień otwarty, podczas którego będzie można sprawdzić czy szkoła muzyczna jest właściwym miejscem dla twojej pociechy.

Tego dnia odbędą się m.in. lekcje otwarte, pokazy rytmiczne oraz konsultacje w zakresie egzaminów wstępnych. Swoje dzieci mogą przyprowadzić rodzice, którzy są pewni, że ich pociechy mają talent, jak i ci, którzy nie podejrzewają ich o zapędy muzyczne. Na miejscu sprawdzą to specjaliści.

W swoje progi Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna przy ul. Moniuszki 17, zaprasza od 10.00 do 14.00. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 32 281 22 11 lub na: www.muzyczna.bytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: arch.OSM, lekcja gry na waltorni

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.