Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
30 kwietnia 2017, Marian, Katarzyna, Jakub

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli

 W Bytomiu ruszyła elektroniczna rekrutacja do przedszkoli miejskich. W naborze podstawowym, który potrwa do 5 maja,  uczestniczy 41 miejskich placówek.

Dzień otwarty w szkole baletowej

Dzień otwarty w szkole baletowej Data publikacji: 15 marca 2017Twoje dziecko kocha taniec? Ma poczucie rytmu? Zapisz je do baletówki. W piątek, 17 marca od 10.00 do 18.00 w szkole przy ul. Jagiellońskiej 21-23 odbędzie się dzień otwarty, połączony z rekrutacją do pierwszej klasy.

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa jest jedyną taką, profesjonalną placówką w Polsce południowej i jedną z pięciu tego typu szkół w całym kraju.

Jej absolwenci znajdują zatrudnienie w zespołach baletowych przy teatrach operowych i muzycznych w kraju i za granicą, w teatrach tańca i zespołach folklorystycznych takich jak „Śląsk” czy „Mazowsze”. Nauka w szkole kończy się zdobyciem dyplomu tancerza i maturą ogólnokształcącą.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel. 32 787 01 01) lub na stronie: osb.bytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: arch.OSB

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.