Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2018, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Dzień otwarty w szkole baletowej

Dzień otwarty w szkole baletowej Data publikacji: 15 marca 2017Twoje dziecko kocha taniec? Ma poczucie rytmu? Zapisz je do baletówki. W piątek, 17 marca od 10.00 do 18.00 w szkole przy ul. Jagiellońskiej 21-23 odbędzie się dzień otwarty, połączony z rekrutacją do pierwszej klasy.

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa jest jedyną taką, profesjonalną placówką w Polsce południowej i jedną z pięciu tego typu szkół w całym kraju.

Jej absolwenci znajdują zatrudnienie w zespołach baletowych przy teatrach operowych i muzycznych w kraju i za granicą, w teatrach tańca i zespołach folklorystycznych takich jak „Śląsk” czy „Mazowsze”. Nauka w szkole kończy się zdobyciem dyplomu tancerza i maturą ogólnokształcącą.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel. 32 787 01 01) lub na stronie: osb.bytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: arch.OSB

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.