Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień otwarty w "muzycznej"

Dzień otwarty w "muzycznej" Data publikacji: 12 marca 2018Otwarte lekcje gry na instrumencie, koncert w wykonaniu młodych artystów, a także spotkania z wychowawcami i pedagogiem - to tylko niektóre elementy dnia otwartego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, które zaplanowano na sobotę, 17 marca.

Twoje dziecko lubi śpiewać i dobrze bawi się przy muzyce? A może podziwia instrumenty? Konsultacje w zakresie muzycznych zdolności kandydatów do I klasy szkoły podstawowej, pozwolą rozwiać wątpliwości rodziców.

W ramach dni otwartych od 10.00 do 14.00 będą prezentowane sale lekcyjne, instrumenty, zajęcia muzyczne. Szkoła przygotowała również koncerty dla najmłodszych i ich rodziców oraz możliwość zbadania predyspozycji słuchowych dzieci. Tego dnia rodzice będą mogli zapisać swoje dziecko do szkoły muzycznej.

Więcej informacji o rekrutacji oraz szczegółowy plan dnia otwartego można znaleźć tutaj.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. OSM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.