Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 sierpinia 2018, Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień otwarty w "baletówce"

Dzień otwarty w "baletówce" Data publikacji: 11 marca 2016Twoje dziecko lubi taniec? Zapisz je do szkoły baletowej. W piątek, 18 marca  w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej przy ul. Jagiellońskiej 21-23 odbędzie się dzień otwarty połączony z rekrutacją do pierwszej klasy.

Rekrutacja do klasy I wczesnoszkolnej dotyczy dzieci przedszkolnych, z kolei do klasy I baletowej  - uczniów klas III szkół podstawowych. Zapisy będą prowadzone od 10.00 do 18.00.

Bytomska szkoła jest jedyną profesjonalną szkołą baletową na południu kraju i jedną z pięciu tego typu szkół Polsce. Jej absolwenci znajdują zatrudnienie w zespołach baletowych przy teatrach operowych i muzycznych w kraju i za granicą, w teatrach tańca itd. Nauka w szkole kończy się zdobyciem dyplomu tancerza i maturą ogólnokształcącą.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel. 32 787 01 01) lub na stronie: osb.bytom.pl.

 

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.