Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Dzień Nauczyciela w Karbiu

Dzień Nauczyciela w Karbiu Data publikacji: 18 października 2017Dzielnicowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się wczoraj /17 października/ w Szkole Podstawowej nr 21 w Karbiu. Zaproszenie na uroczystość przyjęli przedstawiciele placówek edukacyjnych działających w tej części Bytomia.

Za codzienną pracę na rzecz bytomskiej edukacji, życzenia złożyła wiceprezydent Aneta Latacz. Warto zaznaczyć, że w Karbiu funkcjonują następujące instytucje edukacyjne: Szkoła Podstawowa nr 21, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Przedszole Miejskie nr 36 oraz Katolickie Przedszkole Niepubliczne Ochronka.

Imprezę uświetniły występy przygotowane przez dzieci i młodzież z Karbia.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.