Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień Nauczyciela w Bytomiu

Dzień Nauczyciela w Bytomiu Data publikacji: 17 października 2017Najlepsi bytomscy nauczyciele odebrali z rąk prezydenta Damiana Bartyli, nagrody za swoją pracę. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w Teatrze Rozbark.

W gronie uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Bytomia znalazło się 70 pedagogów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi, inicjowali wydarzenia kulturalne czy sportowe oraz wprowadzali nowatorskie metody nauczania.

Prezydent Damian Bartyla podziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, złożył życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.

W miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział m.in. bytomscy radni oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty. Imprezę uświetnił występ tancerzy Teatru Rozbark.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.