Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dzień Edukacji Narodowej 2017 Data publikacji: 13 października 2017“Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku
- jest wykształcenie”. 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty, życzymy Państwu radości i pomyślności, wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym oraz zadowolenia z uczniów i wychowanków. 

Doceniamy Wasz ogromny wysiłek i zaangażowanie, z jakim wypełniacie powierzoną Wam misję. Rola pedagogów, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty sprowadza się do wspólnego celu, jakim jest kształtowanie młodego pokolenia w poczuciu zaufania, godności i wzajemnego szacunku. Życzymy, aby ta aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie
w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. 

Gorące podziękowania za każdy trudny dzień, za okazaną dobroć, wytrwałość

i cierpliwość składają:

pracownicy Wydziału Edukacji

Autor: Wydział Edukacji

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.