Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzień Dziecka z wędką

Dzień Dziecka z wędką Data publikacji: 31 maja 2017Dla młodych adeptów wędkarstwa to będzie prawdziwa gratka. Z okazji Dnia Dziecka, 4 czerwca na zbiorniku „Łan” przy ul. Odrzańskiej odbędą się zawody wędkarskie. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami. Początek imprezy o 8.00.

Zawody organizowane są przez Koło PZW nr 3 w Bytomiu, a także zaprzyjaźnione sekcje wędkarskie dla dzieci zarówno zrzeszonych w PZW, jak również dla wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił w wędkarstwie. Każdy z nich będzie musiał wykazać się nie tylko cierpliwością, ale także sprytem. Z pewnością przyda się również pomoc dorosłego, taty lub dziadka, którzy znają niejedną technikę i mają swoje sposoby na złowienie ryby.

Dla najlepszych małych wędkarzy organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Udział w imprezie jest bezpłatny.
fot1.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.