Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Dzieci pomagają Dzieciom

Dzieci pomagają Dzieciom Data publikacji: 1 czerwca 2017Już po raz kolejny Czarni Bytom organizują charytatywną akcję połączoną z Dniem Dziecka. Tym razem judocy chcą pomóc 10-letniemu Damianowi Ługowskiemu, u którego w 2015 roku zdiagnozowano złośliwego guza mózgu. Zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy, 2 czerwca /Hala judo GKS Czarnych Bytom/.

Akcja będzie połączona z obchodami Dnia Dziecka, w ramach której odbędą się gry, konkursy, zabawy ruchowe oraz licytacje pamiątkowych przedmiotów, wśród których będzie nie lada atrakcja – koszulka z podpisami Roberta Lewandowskiego, Mameda Chalidowa i Michała Kwiatkowskiego, buty meczowe z autografem Roberta Lewandowskiego, piłka z autografem Kuby Błaszczykowskiego, a także książki z okazji 50-lecia judo w Bytomi wraz z autografami zawodników Czarnych Bytom.

Przypomnijmy, że Damian Ługowski, u którego pod koniec 2015 roku zdiagnozowano złośliwego guza mózgu, przeszedł ciężką operację, po której doszło jednak do niedowładu lewej strony ciała i problemów ze wzrokiem. Damian, aby powrócić do zdrowia potrzebuje cały czas rehabilitacji, dlatego też apelujemy o pomoc dla 10-letniego bytomianina i wsparcie akcji charytatywnej.

Podczas imprezy dzieci będą mogły również porozmawiać i zapoznać się z pracą strażaka i policjanta, a każdy z nas spróbować wypieków przygotowanych przez rodziców specjalnie na te okazję. W pikniku wezmą udział także znani sportowcy, medaliści Mistrzostw świata, Europy i Polski. Ponadto za udział w zabawach i konkurencjach sportowych każde dziecko otrzyma drobny upominek, a na zakończenie imprezy pamiątkowy medal.

Początek zabawy o 17.00. Bilety wstępu w formie dowolnych datków na cel charytatywny.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli oraz została dofinansowana ze środków gminy Bytom.

Tutaj można zobaczyć co będzie licytowanie podczas akcji Dzieci pomagają Dzieciom
 
plakat-a3-2.jpg ulotka a5.jpg

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.