Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr 24

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr 24 Data publikacji: 19 stycznia 2018W kalendarzu przedszkolnych imprez to bez wątpienia najcieplejszy i najmilszy dzień w roku. Do styczniowego święta dedykowanego babciom i dziadkom przygotowują się maluchy we wszystkich przedszkolach. Odwiedziliśmy jedno z nich.

Dziś /19 stycznia/ w Przedszkolu Miejskim nr 24 babcie i dziadkowie najmłodszych dzieci obejrzały przygotowany dla nich występ. Były wierszyki i piosenki, a także własnoręcznie wykonane prezenty, które dzieci wręczyły swoim bliskim. Nie brakło też łez wzruszenia.

Zaproszenie na przedszkolną uroczystość przyjęła wiceprezydent Aneta Latacz, prywatnie też babcia.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.