Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dziękowali za plony

Dziękowali za plony Data publikacji: 10 września 2017Doroczne święta plonów to dla licznych w naszym mieście działkowców bardzo ważny dzień, do którego przygotowują się już dużo wcześniej. Dziś /10 września/ na dożynkowych festynach spotkali się działkowcy z czterech bytomskich Rodzinny Ogrodów Działkowych.

Świętowały Rodzinne Ogrody Działkowe: „Jaśmin” w Łagiewnikach, „Malwa” przy ul. Strzelców Bytomskich, „Pod Wierzbami” w Miechowicach oraz „Winograd” przy ul. Leśnej.

Tegoroczne świętowanie miało szczególnych charakter, bowiem w tym roku działkowcy obchodzą także jubileusz 120-lecia istnienia ogrodów działkowych w Polsce. W trakcie uroczystych dożynek słowa uznania popłynęły m.in. w kierunku właścicieli najbardziej zadbanych ogródków działkowych, tych, którzy uprawiają je najdłużej i tych, którzy angażują się w pracę na rzecz Rodzinnych Ogrodów Działkowych Narutowicza.

Święto plonów jest doskonałą okazją do podsumowania całorocznej aktywności państwa organizacji oraz złożenia podziękowań wszystkim tym, którzy przyczyniają się do rozwoju ruchu działkowego
– mówił Damian Bartyla.

Spotkania były okazją do wręczenia nagród oraz dyplomów dla zasłużonych działkowców i właścicieli najładniejszych ogródków. Prezentowano też tegoroczne plony oraz dyskutowano o najważniejszych tematach dla środowiska działkowców.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.