Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dziękowali za plony

Dziękowali za plony Data publikacji: 10 września 2017Doroczne święta plonów to dla licznych w naszym mieście działkowców bardzo ważny dzień, do którego przygotowują się już dużo wcześniej. Dziś /10 września/ na dożynkowych festynach spotkali się działkowcy z czterech bytomskich Rodzinny Ogrodów Działkowych.

Świętowały Rodzinne Ogrody Działkowe: „Jaśmin” w Łagiewnikach, „Malwa” przy ul. Strzelców Bytomskich, „Pod Wierzbami” w Miechowicach oraz „Winograd” przy ul. Leśnej.

Tegoroczne świętowanie miało szczególnych charakter, bowiem w tym roku działkowcy obchodzą także jubileusz 120-lecia istnienia ogrodów działkowych w Polsce. W trakcie uroczystych dożynek słowa uznania popłynęły m.in. w kierunku właścicieli najbardziej zadbanych ogródków działkowych, tych, którzy uprawiają je najdłużej i tych, którzy angażują się w pracę na rzecz Rodzinnych Ogrodów Działkowych Narutowicza.

Święto plonów jest doskonałą okazją do podsumowania całorocznej aktywności państwa organizacji oraz złożenia podziękowań wszystkim tym, którzy przyczyniają się do rozwoju ruchu działkowego
– mówił Damian Bartyla.

Spotkania były okazją do wręczenia nagród oraz dyplomów dla zasłużonych działkowców i właścicieli najładniejszych ogródków. Prezentowano też tegoroczne plony oraz dyskutowano o najważniejszych tematach dla środowiska działkowców.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.