Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Dzieci pomagają dzieciom. Akcja dla 2-letniego Kajetana

Dzieci pomagają dzieciom. Akcja dla 2-letniego Kajetana Data publikacji: 16 maja 2018To jedna z najpiękniejszych akcji charytatywnych jakie odbywają się w naszym mieście. Już po raz kolejny klub Czarnych Bytom będą zbierać pieniądze dla potrzebującego dziecka. Tym razem w ramach akcji „Dzieci pomagają Dzieciom”, 25 maja judocy będą kwestować na rzecz 2-letniego Kajetana, chorego na cukrzycę.

Podczas charytatywnej imprezy zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację oraz zakup drogich środków leczniczych, w tym pompy insulinowej dla małego Kajtka, u którego w wieku 15 miesięcy zdiagnozowano cukrzycę typu 1.

Zapraszamy wszystkich do hali judo przy ul. Łużyckiej 90, 26 maja od 17.00, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w licznych grach, konkursach i zabawach z nagrodami. Będą również pokazy judo, walk sumo, a także  możliwość zapoznania się z pracą strażaków i policjantów.

Podczas akcji będzie można również spróbować pysznych domowych wypieków, wojskowej grochówki, kiełbasek z grilla, a także licznych słodkości. Podczas zabawy każde dziecko otrzyma drobne upominki oraz na zakończenie pamiątkowy medal z imprezy!

W pikniku wezmą udział również znani sportowcy, olimpijczycy, medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Organizatorzy zapewniają dwugodzinną, świetną zabawę dla dzieci i rodziców.

Bilety wstępu w formie dowolnych datków na cel charytatywny.

Patronat nad akcją objął po raz kolejny Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Gminy Bytom.
plakat_judobytom_20180510.jpg  ulotka_judobytom_20180510-v2.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.