Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Działasz w trzecim sektorze? Zgłoś się

Działasz w trzecim sektorze? Zgłoś się Data publikacji: 19 lipca 2017Trwają przygotowania do XII Bytomskich Dni Organizacji Pozarządowych – imprezy, której celem jest integracja środowiska pozarządowego, popularyzacja działalności społecznej, a przede wszystkim dotarcie z ofertą organizacji non profit do mieszkańców Bytomia.

Tegoroczna impreza odbędzie się 8 i 9 września. Podobnie jak w ubiegłych latach imprezie towarzyszyć będzie III Bytomska Senioriada. Jest to wspólne przedsięwzięcie, do udziału w której zapraszamy wszystkich zainteresowanych. To platforma dialogu, forum, na którym mogą zaprezentować swoją działalność stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe - mówi Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Zainteresowane udziałem w imprezie organizacje mogą się zgłaszać do 14 sierpnia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Udział w projekcie jest bezpłatny.

W razie pytań należy się kontaktować na adres: pozarzadowe@um.bytom.pl bądź telefonicznie (32/3883347).

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.