Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2018, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Działasz w trzecim sektorze? Wypełnij ankietę

Działasz w trzecim sektorze? Wypełnij ankietę Data publikacji: 29 lipca 2016Jak rozumiany jest w Państwa organizacji wolontariat? Jakiej pomocy oczekujecie od gminy? Na jakim obszarze działa organizacja? Urząd Miejski prosi bytomskie organizacje pozarządowe o odpowiedzi na te i inne pytania w specjalnej ankiecie.

Na początku września (od 8 do 11) w Bytomiu odbędzie się festiwal organizacji pozarządowych. Po raz pierwszy na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk przyjadą do naszego miasta organizacje pozarządowe z innych krajów. Spodziewani są goście z Czech, Niemiec, Holandii, Ukrainy, Rosji, Hiszpanii i Francji.

Jednym z punktów festiwalu NGO będą debaty dotyczące współpracy trzeciego sektora z rządem i samorządem. Odpowiedzi zawarte w internetowej ankiecie (dostępnej tutaj) pomogą organizatorom festiwalu w doborze tematów i zaplanowaniu dyskusji. Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Odpowiedzi można nadsyłać do 5 sierpnia.
Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.