Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Działasz w trzecim sektorze? Wypełnij ankietę

Działasz w trzecim sektorze? Wypełnij ankietę Data publikacji: 29 lipca 2016Jak rozumiany jest w Państwa organizacji wolontariat? Jakiej pomocy oczekujecie od gminy? Na jakim obszarze działa organizacja? Urząd Miejski prosi bytomskie organizacje pozarządowe o odpowiedzi na te i inne pytania w specjalnej ankiecie.

Na początku września (od 8 do 11) w Bytomiu odbędzie się festiwal organizacji pozarządowych. Po raz pierwszy na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk przyjadą do naszego miasta organizacje pozarządowe z innych krajów. Spodziewani są goście z Czech, Niemiec, Holandii, Ukrainy, Rosji, Hiszpanii i Francji.

Jednym z punktów festiwalu NGO będą debaty dotyczące współpracy trzeciego sektora z rządem i samorządem. Odpowiedzi zawarte w internetowej ankiecie (dostępnej tutaj) pomogą organizatorom festiwalu w doborze tematów i zaplanowaniu dyskusji. Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Odpowiedzi można nadsyłać do 5 sierpnia.
Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.