Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Działasz w branży teleinformatycznej? Jedź do Hanoweru

Działasz w branży teleinformatycznej? Jedź do Hanoweru Data publikacji: 11 maja 2018Już za miesiąc ruszają jedne z najstarszych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych targów IT w Europie – CeBIT. Co roku swoją ofertę prezentują w Hanowerze także firmy z Bytomia. Do 16 maja zainteresowane firmy można zgłaszać udział w wydarzeniu.

CeBIT (Centrum der Büro-und Informationstechnik) to impreza poświęcona w całości branży IT. Co roku w targach biorą udział twórcy oprogramowań, sprzętu komputerowego i nowych technologii (m.in. w telefonii komórkowej i artykułach RTV). W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, a swoje oferty przedstawiło ponad 3 tys. wystawców z całego świata.

Branża ICT jest jedną z trzech głównych specjalizacji województwa śląskiego. Wyjazd na targi jest więc doskonałą okazją do prezentacji potencjału regionu w tym zakresie. Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w regulaminie oraz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network.

Dokumenty rekrutacyjne firm zainteresowanych udziałem w targach, należy przesłać pocztą elektroniczną (skan plus wersja edytowalna) na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają: Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl , Mariusz Świąder, tel. 32 77 40 66, mswiader@slaskie.pl , Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Regulamin naboru
Kryteria rekrutacji
Formularz zgłoszeniowy

Autor: AK
Zdjęcia: www.euronews.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.