Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

"Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?"

Data publikacji: 13 listopada 2017Zapraszamy na czwarte bezpłatne szkolenie z cyklu "Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?"

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada br.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r.
w godzinach: – w piątek od 16:00 do 20:30
– w sobotę od 9:00 do 16:30 w Bytomiu (Sala Konferencyjna w Teatrze Rozbark, ul. W. Kilara 29) i jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych działaniem dla swojego lokalnego środowiska.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do otwarcia działalności gospodarczej / społecznej i tym samym otwarcia drogi, która da możliwość pozyskania środków na działanie

PROGRAM SZKOLENIA
– projekty GPR – co jest, co jeszcze można?
– projekty twarde a miękkie;
– rozpoczęcie jednoosobowej działalności gospodarczej;
– rozpoczęcie działalności społecznej (stowarzyszenie czy fundacja?);
– alternatywa -> start-up;
– możliwość pozyskania środków na otwarcie działalności gospodarczej;
– wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej
– praca z wnioskiem; – wnioski na realizację działań, projektów społeczno-kulturalnych
– pozyskanie środków;
– praktyczne przygotowywanie wniosków.

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba być członkiem organizacji pozarządowej.
Nie trzeba również ubiegać się o partnerstwo – wystarczy wyjść z inicjatywą! Każdy uczestnik szkolenia otrzyma: – materiały szkoleniowe, – zaświadczenie.

Podczas szkolenia uczestnicy mają zapewniony poczęstunek. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy! Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 32 428 13 01 lub tel. kom. 572 767 232. Projekt jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.