Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

"Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?"

Data publikacji: 13 listopada 2017Zapraszamy na czwarte bezpłatne szkolenie z cyklu "Działaj lokalnie poprzez działalność społeczną, a może gospodarczą?"

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada br.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r.
w godzinach: – w piątek od 16:00 do 20:30
– w sobotę od 9:00 do 16:30 w Bytomiu (Sala Konferencyjna w Teatrze Rozbark, ul. W. Kilara 29) i jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych działaniem dla swojego lokalnego środowiska.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do otwarcia działalności gospodarczej / społecznej i tym samym otwarcia drogi, która da możliwość pozyskania środków na działanie

PROGRAM SZKOLENIA
– projekty GPR – co jest, co jeszcze można?
– projekty twarde a miękkie;
– rozpoczęcie jednoosobowej działalności gospodarczej;
– rozpoczęcie działalności społecznej (stowarzyszenie czy fundacja?);
– alternatywa -> start-up;
– możliwość pozyskania środków na otwarcie działalności gospodarczej;
– wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej
– praca z wnioskiem; – wnioski na realizację działań, projektów społeczno-kulturalnych
– pozyskanie środków;
– praktyczne przygotowywanie wniosków.

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba być członkiem organizacji pozarządowej.
Nie trzeba również ubiegać się o partnerstwo – wystarczy wyjść z inicjatywą! Każdy uczestnik szkolenia otrzyma: – materiały szkoleniowe, – zaświadczenie.

Podczas szkolenia uczestnicy mają zapewniony poczęstunek. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy! Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 32 428 13 01 lub tel. kom. 572 767 232. Projekt jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.