Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dywizjon z Bytomia na Wojewódzkich Obchodach Święta Wojska Polskiego

Dywizjon z Bytomia na Wojewódzkich Obchodach Święta Wojska Polskiego Data publikacji: 13 sierpnia 201634. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej jednym z organizatorów Wojewódzkich Obchodów Święta Wojska Polskiego, które w tym roku odbędę w Piekarach Śląskich.

W sobotę i niedzielę (13 i 14 sierpnia) w czasie wojskowej imprezy będzie można oglądać rekonstrukcje walk, filmy wojenne i sprzęt wojskowy.

Główne obchody zaplanowano na niedzielę, 14 sierpnia pod Kopcem Wyzwolenia, gdzie o 10.30 rozpocznie się  uroczysta msza święta polowa z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych z Wrocławia i chóru „Halka”. Godzinę później odbędą się już oficjalne uroczystości z udziałem wojskowej asysty honorowej. W tej części zostanie odczytany Apel Pamięci.

Bytomscy żołnierze zapraszają natomiast wszystkich zainteresowanych od 16 do 19 sierpnia na Dni Otwarte Koszar. Będzie można zobaczyć sprzęt 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej, Salę Tradycji (pamiątki i zdjęcia związane z historią jednostki począwszy od lat 50-tych po czasy współczesne).

Koszary wojskowe przy ul. Oświęcimskiej 33 będą otwarte od 16 do 19 sierpnia od 9.00 do 14.00.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.