Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Dwa wrześniowe weekendy z wąskotorówką

Dwa wrześniowe weekendy z wąskotorówką Data publikacji: 1 września 2017Dla miłośników bytomskiej kolei wąskotorowej mamy dobrą wiadomość. Dwa najbliższe wrześniowe weekendy /2-3 oraz 9-10 września/ kolejka będzie kursować na całej trasie z Bytomia przez Tarnowskie Góry do Miasteczka Śląskiego.

Pociągi będą kursować tak samo, jak w wakacje. Wyjazd z przystanku na Dworcu PKP o godzinie 9:00 oraz 14:30, zaś powrót z Miasteczka Śląskiego o 11.45 i 17.20. Bilety w cenach 10 złotych (normalny), 6 złotych (ulgowy) oraz 13 złotych (rodzinny, 1 osoba dorosła plus dziecko).

Szczegółowy rozkład jazdy na plakacie poniżej.
rozklad-waskotorowka-jesien-2017.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.kopalniasrebra.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.