Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Dożynki w Stolarzowicach

Data publikacji: 23 września 2017Mieszkańcy Stolarzowic – jak co roku pod koniec września - dziękowali za tegoroczne zbiory podczas Dożynkowego Festynu Parafialnego. Była to też doskonała okazja do dobrej zabawy zarówno dla najmłodszych oraz starszych bytomian.

Tegoroczne stolarzowickie dożynki rozpoczęły się od dziękczynnej Mszy Świętej w kościele p.w. Chrystusa Króla, po której odbył się kolorowy przemarsz dożynkowy na plac Witkiewicza, gdzie na wszystkich zgromadzonych czekały przygotowane atrakcje. Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło również tradycyjnego dzielenia się chlebem przygotowanym z tegorocznego zboża.

Dla samorządu miasta Bytomia Święto Plonów jest za każdym razem wspaniałą okazją do złożenia podziękowań wszystkim rolnikom i działkowcom za pracę wkładaną w ciągu całego roku w dbanie, uprawianie i pielęgnowanie ziemi, i tradycji - mówił Damian Bartyla, Prezydent Bytomia podczas dożynek.

Mimo niesprzyjającej aury stolarzowiczanie licznie oglądali występy artystyczne przedszkolaków i uczniów specjalnie przygotowane na tę okazję. Nie brakowało też chętnych do udziału w grach, zabawach i konkursach.

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.