Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dożynki w Stolarzowicach

Data publikacji: 23 września 2017Mieszkańcy Stolarzowic – jak co roku pod koniec września - dziękowali za tegoroczne zbiory podczas Dożynkowego Festynu Parafialnego. Była to też doskonała okazja do dobrej zabawy zarówno dla najmłodszych oraz starszych bytomian.

Tegoroczne stolarzowickie dożynki rozpoczęły się od dziękczynnej Mszy Świętej w kościele p.w. Chrystusa Króla, po której odbył się kolorowy przemarsz dożynkowy na plac Witkiewicza, gdzie na wszystkich zgromadzonych czekały przygotowane atrakcje. Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło również tradycyjnego dzielenia się chlebem przygotowanym z tegorocznego zboża.

Dla samorządu miasta Bytomia Święto Plonów jest za każdym razem wspaniałą okazją do złożenia podziękowań wszystkim rolnikom i działkowcom za pracę wkładaną w ciągu całego roku w dbanie, uprawianie i pielęgnowanie ziemi, i tradycji - mówił Damian Bartyla, Prezydent Bytomia podczas dożynek.

Mimo niesprzyjającej aury stolarzowiczanie licznie oglądali występy artystyczne przedszkolaków i uczniów specjalnie przygotowane na tę okazję. Nie brakowało też chętnych do udziału w grach, zabawach i konkursach.

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.