Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Dotacje na walkę z niską emisją

Dotacje na walkę z niską emisją Data publikacji: 6 lipca 2016Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczyna pilotażowy program „Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji”.

O udzielenie dofinansowania w formie dotacji mogą się ubiegać osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego. W ramach projektu można się starać o dofinansowanie modernizacji źródeł ciepła, instalacji kolektorów słonecznych, działań termomodernizacyjnych czy wykonanie instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania.

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od 11 do 22 lipca b.r. w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 19 od 7.30 do 15.30. Wniosek można też wysłać pocztą.

Więcej informacji pod nr. tel.: 32 60 32 252 lub na stronie: http://www.wfosigw.katowice.pl/index.php/likwidacja-niskiej-emisji-program-pilotazowy

Autor: AK
Zdjęcia: www.supernowosci24.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.