Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 lutego 2018, Wiktor, Cezary, Zygfryd

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1 Data publikacji: 24 stycznia 2014Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Lokalizacja inwestycji
ul. Żeromskiego 7

Wartość inwestycji
Łączne nakłady 11,44 mln zł, z czego:
budżet miasta  10,07 zł,
środki UE 0,95 mln zł,
inne środki 0,42 mln zł.

Planowany okres realizacji inwestycji
2007-2012 r.

Cel inwestycji
Zapewnienie odpowiedniego standardu leczenia pacjentów szpitala. Dostosowanie budynków do wymogów określonych przepisami prawa.

Planowany zakres rzeczowy inwestycji
Przebudowa i remont pomieszczeń szpitalnych.

Przebieg realizacji inwestycji
2008r.
Opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową dostosowania obiektów i pomieszczeń szpitala do wymogów fachowych i sanitarnych. Przeprowadzono częściowy remont Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii szpitala oraz klatki schodowej od strony północnej, polegający na wykonaniu robót przygotowawczych i renowacyjnych.
Zakupiono dźwig szpitalny bezobsługowy, hydrauliczny dostosowany do przewozu łóżek.

2009 r.
Zakończono dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na I piętrze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.
Zakończono realizację zadania pn. „Zakup, dostawa i montaż dźwigu szpitalnego hydraulicznego z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych – Blok I, ul. Żeromskiego 7” – W1 dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami”.
Rozpoczęto dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Złożono wniosek o dofinansowanie realizacji zadania ze środków RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

2010 r.
Zakończono dostosowywanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastoenterologicznej na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.

2012 r.

Planuje się rozpocząć dostosowanie i remont pomieszczeń Odziału Okulistyki, klatki schodowej oraz piwnic w budynku nr 1, przy ulicy Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.