Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 sierpinia 2018, Sabina, Sobieslaw, Bernard

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1 Data publikacji: 24 stycznia 2014Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Lokalizacja inwestycji
ul. Żeromskiego 7

Wartość inwestycji
Łączne nakłady 11,44 mln zł, z czego:
budżet miasta  10,07 zł,
środki UE 0,95 mln zł,
inne środki 0,42 mln zł.

Planowany okres realizacji inwestycji
2007-2012 r.

Cel inwestycji
Zapewnienie odpowiedniego standardu leczenia pacjentów szpitala. Dostosowanie budynków do wymogów określonych przepisami prawa.

Planowany zakres rzeczowy inwestycji
Przebudowa i remont pomieszczeń szpitalnych.

Przebieg realizacji inwestycji
2008r.
Opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową dostosowania obiektów i pomieszczeń szpitala do wymogów fachowych i sanitarnych. Przeprowadzono częściowy remont Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii szpitala oraz klatki schodowej od strony północnej, polegający na wykonaniu robót przygotowawczych i renowacyjnych.
Zakupiono dźwig szpitalny bezobsługowy, hydrauliczny dostosowany do przewozu łóżek.

2009 r.
Zakończono dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na I piętrze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.
Zakończono realizację zadania pn. „Zakup, dostawa i montaż dźwigu szpitalnego hydraulicznego z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych – Blok I, ul. Żeromskiego 7” – W1 dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami”.
Rozpoczęto dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Złożono wniosek o dofinansowanie realizacji zadania ze środków RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

2010 r.
Zakończono dostosowywanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastoenterologicznej na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.

2012 r.

Planuje się rozpocząć dostosowanie i remont pomieszczeń Odziału Okulistyki, klatki schodowej oraz piwnic w budynku nr 1, przy ulicy Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.