Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Dobry występ łuczników z Bytomia w Ekstraklasie

Dobry występ łuczników z Bytomia w Ekstraklasie Data publikacji: 20 czerwca 2017Z dobrej strony pokazali się bytomscy łucznicy i łuczniczki w III edycji Drużynowych Mistrzostw Polski w Bytomiu. Nasi panowie zajęli w zawodach 5. miejsce, zaś zespół kobiecy uplasował się na 2. miejscu. Nasze drużyny mają wciąż szansę na zajęcie miejsca na podium w ogólnej klasyfikacji zawodów.

Drużyna męska wystąpiła w składzie: Jakub Nowak, Marek Sosna, Bartosz Kayser, Piotr Łukasiewicz oraz Mateusz Turek. Z kolei panie rywalizowały w składzie: Agata Kazyk, Klaudia Szmit, Kinga Grzyśka, Anna Pieprzyca oraz Anna Balcarek.

Kolejna edycja Drużynowych Mistrzostw Polski już w sobotę, 24 czerwca w Prudniku. Drużyna damska powalczy o awans na pierwsze miejsce w tabeli, a mężczyźni mają realną szansę wskoczyć na podium.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.