Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Do kogo trafi Sportowy Laur Bytomia?

Do kogo trafi Sportowy Laur Bytomia? Data publikacji: 7 stycznia 2014W związku z powyższym Urząd zwraca się z uprzejmą prośbą do klubów sportowych o przedstawienie sylwetek bytomskich sportowców, którzy w roku 2013 swoją postawą i osiągnięciami szczególnie wyróżnili się w sportowej rywalizacji międzynarodowej i ogólnopolskiej i zasłużyli na uhonorowanie wspomnianą Nagrodą. Nagroda "Sportowy Laur Bytomia" może być przyznana w następujących kategoriach:

· Sportowiec (senior),

· Sportsmenka (senior),

· Sportowiec lub Sportsmenka (junior),

· Drużyna,

· Trener lub Działacz Sportowy,

· Dorobek sportowy (całokształt kariery),

· Mecenas sportu.

Załączony wniosek z danymi osobowymi kandydata (kandydatów) wraz z uzasadnieniem zawierającym dokładne wyszczególnienie wszystkich osiągnięć w minionym roku z uwzględnieniem ogłoszonych kategorii, osiągnięcia indywidualne i zespołowe z podziałem na rangę zawodów proszę dostarczyć do Wydziału Kultury i Sportu - Urząd Miejski w Bytomiu, ul. Smolenia 35, 41-902 Bytom, faxem: (032) 281-58-75 (z dopiskiem: dla Wydziału Kultury i Sportu) lub pocztą elektroniczną na adres: kk@um.bytom.pl w terminie do 31 stycznia 2014 roku.

Pobierz wniosek


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.