Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Dni Sportu i Rekreacji już w weekend

Dni Sportu i Rekreacji już w weekend Data publikacji: 13 kwietnia 2016Przez dwa dni, od 16 do 17 kwietnia w Centrum Handlowym Atrium Plejada w ramach Bytomskich Dni Sportu i Rekreacji będzie można zapoznać się z ofertą bytomskich klubów, a także porozmawiać z zawodnikami i działaczami sportowymi. Impreza organizowana jest w naszym mieście już po raz drugi.

Prezentację organizują wspólnie Stowarzyszenie Bytomski Boks oraz Centrum Handlowe Atrium Plejada. Poznamy oferty klubów i organizacji sportowych, które będą zachęcać do aktywnego uprawiania sportu, jak również szkół językowych oraz zrzeszeń „pozasportowych” oferujących ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Wśród nich będą przedstawiciele Czarnych Bytom, Polonii Bytom, Stowarzyszenia Bytomski Boks, Śląskiej Szkoły Tańca, ale także rugbiści, koszykarze oraz biegacze zrzeszeni w Miechowickiej Grupie Biegowej. O wyborze roweru i bezpiecznej jeździe jednośladami będzie można porozmawiać z organizatorami Bytomskiej Masy Krytycznej. Podczas prezentacji zobaczymy także pokaz rycerski.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę /16-17 kwietnia/ do Centrum Handlowego Atrium Plejada przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Początek imprezy o 11.00. Z kolei 15 kwietnia w Plejadzie zaprezentują się bytomskie szkoły ponadgimnazjalne.

 
b1_dzien_sportu_plejada_mini.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.