Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Dni NGO - odsłona druga

Dni NGO - odsłona druga Data publikacji: 10 września 2016Ponad 30 organizacji pozarządowych działających w naszym mieście zaprezentowało się podczas I Międzynarodowych i  XII Bytomskich Dni Organizacji Pozarządowych. Rynek zapełnił się fantastycznymi ludźmi, którym leży na sercu dobro miasta.

Zobaczcie relację fotograficzną drugiego dnia festiwalu okiem Katarzyny Lis. Jeśli chcielibyście dołączyć do jakiejś fundacji czy stowarzyszenia, zajrzyjcie do Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26 (IV piętro). Pracownicy referatu podpowiedzą Wam, jakie organizacje działają na terenie naszego miasta i jak się z nimi skontaktować.


Projekt współfinansowany ze wsparciem Komisji Europejskiej w ramach programu Europa dla Obywateli

pasek loga.jpg


Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.