Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Dni NGO na żywo w telewizji i Internecie

Dni NGO na żywo w telewizji i Internecie Data publikacji: 31 sierpnia 2016To będzie wydarzenie, jakiego jeszcze w Bytomiu nie było! Po raz pierwszy spotkają się tu organizacje pozarządowe z kilku europejskich krajów. Relacje będzie można oglądać w telewizji, albo śledzić w Internecie.

Międzynarodowy Festiwal Organizacji Pozarządowych potrwa w Bytomiu od 8 do 11 września. Przedstawiciele NGO będą wymieniać się doświadczeniami, zaprezentują na Rynku swoje oferty, wezmą też udział w debatach. Będą rozmawiać m.in. o tym, czym są organizacje pozarządowe, po co działają i dlaczego służą budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Międzynarodowemu Festiwalowi Organizacji Pozarządowych będą przyglądać się reporterzy Telewizji Katowice. Relacje ze studia na żywo będzie można śledzić w pietek, 9 września, o 19.10 i 20.45 oraz sobotę, 10 września, o 17.50.

Transmisję z debat będzie można oglądać w Internecie na kanale You Tube Urzędu Miejskiego w Bytomiu, kanale You Tube Bytomski.pl, w serwisie Bytomski.pl i portalu społecznościowym Facebook.

Warto dodać, że imprezę dofinansuje Komisja  Europejska w ramach unijnego  programu Europa dla Obywateli w zakresie  Partnerstwa  Miast.

 


Zobacz program Dni NGO

pasek loga.jpg


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.