Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dni Bytomia - uwaga kierowcy i pasażerowie

Dni Bytomia - uwaga kierowcy i pasażerowie Data publikacji: 24 czerwca 2016W związku z organizacją Dni Bytomia kierowcy muszą spodziewać się utrudnień drogowych na ul. Piłsudskiego oraz pl. Jana III Sobieskiego.

Od 23 czerwca do 27 czerwca wyłączony z ruchu będzie pl. Jana III Sobieskiego /zamknięty zostanie parking od strony ul. Piłsudskiego oraz dojazd do placu od strony ul. Żołnierza Polskiego/.

Ponadto 24 i 25 czerwca, w godzinach od 15.00 do 23.00 oraz 26 czerwca, w godzinach od 17.00 do 23.30 wyłączona z ruchu zostanie ul. Piłsudskiego, na odcinku od ul. Korfantego do ul. Żołnierza Polskiego. Zamknięciu ulegną również ulice przyległe: Podgórna, na odcinku od ul. Piłsudskiego do pl. Grunwaldzkiego oraz Żołnierza Polskiego od ul. Piłsudskiego do ul. Smolenia. Objazd ulicy Piłsudskiego będzie prowadzić ulicami Korfantego - Smolenia - Chrobrego.

W związku z zamknięciem ul. Piłsudskiego nastąpią również zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej:
-    wyłączony z użytkowania zostanie przystanek autobusowy przy ul. Piłsudskiego - przystanek zastępczy zostanie zlokalizowany przy  ul. Smolenia 35 (w rejonie skrzyżowania z ul. Korfantego);
-    ponadto wyłączony z użytkowania zostanie przystanek przy pl. Akademickim - trasy linii 114 i 192 przebiegać będą ulicami Mickiewicza - Prusa - Chrobrego (przystanek) - Piłsudskiego.

 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.