Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Dla kogo tytuł Anioła?

Dla kogo tytuł Anioła? Data publikacji: 1 grudnia 2017Trwają ostatnie przygotowania do gali wręczenia tytułu Anioła Wolontariatu., która odbędzie się już w sobotę, 2 grudnia o 17.00 w Teatrze Rozbark. Przedstawiamy tegorocznych kandydatów do nagrody Międzynarodowego Anioła Wolontariatu.

Przypomnijmy, że celem przedsięwzięcia realizowanego w programie unijnym Partnerstwo Miast współfinansowanym z programu Europa dla Obywateli, jest promocja wolontariatu, pokazanie bezinteresownych postaw ludzi, którzy na co dzień pracują w strukturach organizacji pozarządowych. Bezinteresowna praca na rzecz środowisk osób wykluczonych społecznie czy niepełnosprawnych jest najlepszym przykładem solidarności i niesienia pomocy.

Sylwetki kandydatów


JozicaRajh-sylwetka.JPGAlicjaBarzant-klos-sylwetka.JPGMarieNovosadova-sylwetka.JPGVolunteerFireDepartment.JPGMartaGregorc-sylwetka.JPG

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.