Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Dla kogo tytuł Anioła?

Dla kogo tytuł Anioła? Data publikacji: 1 grudnia 2017Trwają ostatnie przygotowania do gali wręczenia tytułu Anioła Wolontariatu., która odbędzie się już w sobotę, 2 grudnia o 17.00 w Teatrze Rozbark. Przedstawiamy tegorocznych kandydatów do nagrody Międzynarodowego Anioła Wolontariatu.

Przypomnijmy, że celem przedsięwzięcia realizowanego w programie unijnym Partnerstwo Miast współfinansowanym z programu Europa dla Obywateli, jest promocja wolontariatu, pokazanie bezinteresownych postaw ludzi, którzy na co dzień pracują w strukturach organizacji pozarządowych. Bezinteresowna praca na rzecz środowisk osób wykluczonych społecznie czy niepełnosprawnych jest najlepszym przykładem solidarności i niesienia pomocy.

Sylwetki kandydatów


JozicaRajh-sylwetka.JPGAlicjaBarzant-klos-sylwetka.JPGMarieNovosadova-sylwetka.JPGVolunteerFireDepartment.JPGMartaGregorc-sylwetka.JPG

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.