Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Dla fanów flipperów i nie tylko

Dla fanów flipperów  i nie tylko Data publikacji: 5 września 2017To będzie prawdziwa uczta dla zapalonych graczy! Od piątku do niedzieli (8-10 września) w klubie Printimus Pinball przy ul. Bernardyńskiej 1, odbędą się XIII Flipperowe Mistrzostwa Polski.

Już w piątek, 8 września zawodnicy będą mogli potrenować podczas sesji rozgrzewkowej. W ramach imprezy zaplanowano turniej główny i towarzyszący. Ciekawostką jest, że na zawody do Bytomia zaproszenie przyjął Jack Guarnieri - szef Jersey Jack Pinball z USA.

JJP jest drugim co do wielkości producentem flipperów na świecie. Bytomski klub dysponuje wszystkimi jego maszynami, a na zawody przywieziona zostaje także najnowsza - „Dialed In”.

Więcej na: www.facebook.com/events/794252364084246/.
plakat PPC-flipperoweMP.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: arch.Printimus Pinball

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.