Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Diamentowe i żelazne gody

Diamentowe i żelazne gody Data publikacji: 7 czerwca 2018Radość we dwoje jest podwójną radością, a smutek we dwoje tylko połową smutku - wiedzą o tym doskonale pary, które 7 czerwca (czwartek) świętowały diamentowe i żelazne gody, czyli 65 rocznicę ślubu.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu świętowali małżonkowie, którzy miłość i wierność przysięgali sobie 60 i 65 lat temu. Życzenia kolejnych lat spędzonych w zdrowiu i szczęściu złożył parom zastępca prezydenta Bytomia Robert Dederko.

65 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzą Gertruda i Józef Hentschel oraz Danuta i Roman Hryniewieccy. Z kolei diamentowe gody, czyli 60 rocznicę ślubu świętują w tym roku Erna i Edward Duda, Cecylia i Henryk Gajsler, Romana i Jan Kupczyk, Joanna i Stanisław Sikora oraz Krystyna i Henryk Majcher.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: fot. Łucja Śmiejka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.