Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Delegacja z Bytomia odwiedziła Vsetin

Delegacja z Bytomia odwiedziła Vsetin Data publikacji: 8 lipca 2016W niezwykle barwnym i pełnym atrakcji Festiwalu Folklorystycznym Vsetínský krpec 2016, wzięła udział delegacja z Bytomia na czele z Anetą Latacz, wiceprezydent Bytomia.

Od czwartku /30 czerwca/ do niedzieli /3 lipca/ odbywał się w naszym mieście partnerskim Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny Vsetínský krpec 2016. Program festiwalu obejmował m.in. wernisaż obrazów,  koncerty, występy tancerzy oraz pokazy filmowe utrzymane w folklorystycznej tematyce.

Przypomnimy, że w tym roku mija 12 lat od momentu podpisania umowy partnerskiej między Bytomiem i czeskim Vsetinem. Dzięki porozumieniu przez ponad dekadę zarówno w naszym mieście, jak i u naszych południowych sąsiadów, realizowano wspólne projekty na niwie oświaty, polityki społecznej, gospodarki i kultury. 
 

Galeria zdjęć:Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.