Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Delegacja z Bytomia odwiedziła Vsetin

Delegacja z Bytomia odwiedziła Vsetin Data publikacji: 8 lipca 2016W niezwykle barwnym i pełnym atrakcji Festiwalu Folklorystycznym Vsetínský krpec 2016, wzięła udział delegacja z Bytomia na czele z Anetą Latacz, wiceprezydent Bytomia.

Od czwartku /30 czerwca/ do niedzieli /3 lipca/ odbywał się w naszym mieście partnerskim Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny Vsetínský krpec 2016. Program festiwalu obejmował m.in. wernisaż obrazów,  koncerty, występy tancerzy oraz pokazy filmowe utrzymane w folklorystycznej tematyce.

Przypomnimy, że w tym roku mija 12 lat od momentu podpisania umowy partnerskiej między Bytomiem i czeskim Vsetinem. Dzięki porozumieniu przez ponad dekadę zarówno w naszym mieście, jak i u naszych południowych sąsiadów, realizowano wspólne projekty na niwie oświaty, polityki społecznej, gospodarki i kultury. 
 

Galeria zdjęć:Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.