Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2018, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaplanuj ferie w mieście

Jak dotąd zima w tym roku upodobała sobie inne zakątki świata. Nawet jeśli na ferie nie zrobi się biało, zimowa laba, na którą z niecierpliwością czekają uczniowie, nie musi oznaczać nudy. Warto zapoznać się już teraz z ofertą kulturalną i sportową przygotowaną przez miasto.

Czytali dzieciom

Czytali dzieciom Data publikacji: 25 kwietnia 2017Księżniczkami, czarnoksiężnikami i innymi postaciami ze świata literatury dziecięcej wypełnił się dziś /25 kwietnia/ Rynek podczas parady postaci bajkowych organizowanej w ramach Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Z książką mi do twarzy - pod takim hasłem do czwartku /27 kwietnia/ potrwa X Bytomski Festiwal Nauki i Sztuki. Jedną z imprez dedykowanych najmłodszym, była barwna parada postaci bajkowych oraz czytanie fragmentów literatury dziecięcej. Happeningowi towarzyszył występ szkolnej orkiestry dętej z Państwowych Szkół Budownictwa – Zespołu Szkół.

Specjalnie na tę okazję młodzi muzycy przygotowali najpiękniejsze utwory z disneyowskich filmów animowanych m.in. „Króla Lwa”. Nie zabrakło też zabawy tanecznej oraz happeningu, w ramach którego fragmenty swoich ulubionych książek z dzieciństwa czytali zaproszeni goście, m.in. wiceprezydent, Aneta Latacz.

Galeria zdjęć:Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.