Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Czwartek z ekspertem

Czwartek z ekspertem Data publikacji: 12 września 2017Przed nami pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu Czwartek z ekspertem. Zaplanowane na 14 września spotkanie skierowane będzie do osób, które rozważają rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej.

Podczas spotkania eksperci udzielać będą porad i konsultacji osobom, które chcą doskonalić swoje umiejętności zawodowe oraz tym, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Odpowiedzą m.in. na pytania dotyczące uzyskania dotacji  na  szkolenia indywidualne czy dofinansowania do studiów podyplomowych. Ekspertami będą pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

 Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Wstęp wolny.


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.