Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Czwartek z ekspertem: profilaktyka chorób kobiecych

Czwartek z ekspertem: profilaktyka chorób kobiecych Data publikacji: 8 marca 2016W ramach marcowego cyklu spotkań poświęconych zagadnieniom przygotowanym z myślą o kobietach, w najbliższy czwartek /10 marca/ gośćmi będą specjaliści z zakresu położnictwa i ginekologii.

Wiele się mówi o tym, jak ważna jest profilaktyka w walce z chorobą, a mimo to statystyki zachorowań na nowotwory wśród kobiet są wstrząsające.

Chcemy zachęcić kobiety, by dały sobie szansę i badały się częściej. Płyną z tego same plusy – dobrze wiedzieć, że nic złego się nie dzieje, a w przypadku choroby jak najszybciej rozpocząć leczenie – mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji i Kontaktów z Mediami.

Ekspertem spotkania będzie Mariola Wiatr - dyrektor Wielospecjalistycznego NZOZ-u z Bytomia. Na pytania dotyczące raka szyjki macicy oraz chorób piersi odpowiadać będą także pielęgniarki, położne oraz lekarze ginekolodzy.

Pierwsze 30 pań otrzyma zaproszenie na bezpłatne badania cytologiczne oraz badanie usg piersi.

Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.tematy.zdrowie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.