Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Cztery żywioły w Medyku

Cztery żywioły w Medyku Data publikacji: 17 stycznia 2014Czarne kreski nad górnymi powiekami, długie, sztuczne rzęsy i krwistoczerwone usta. Makijaże w stylu pin-up girl (styl Marlin Monroe) oraz wariacje w kategorii Żywioły natury oczarowały publiczność goszczącą na pokazie I Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji organizowanych przez Zespół Policealnych Szkół Medyczno – Społecznych.

Regionalne Mistrzostwa Makijażu i Charakteryzacji. Mistrzostwa składały się z dwóch etapów: pierwszy sprawdzał wiedzę teoretyczną (wykonywanie zabiegów upiększających), a drugi weryfikował umiejętności praktyczne (makijaż wieczorowy).

W konkursie na najpiękniejszą stylizację wzięło udział czternaście uczennic szkół policealnych z Bytomia, Katowic, Gliwic i Sosnowca, które w poprzednich etapach były najlepsze.

Mistrzostwa Makijażu i Charakteryzacji dla uczniów i słuchaczy kierunku technik usług kosmetycznych to świetna okazja, by znaleźć perły wśród przyszłych stylistów. Jak zaznaczają organizatorzy, tego typu imprezy pomagają słuchaczom przebić się na wymagającym rynku pracy oraz uwierzyć we własne możliwości.Galeria zdjęć:Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.