Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Conbelts Bytom S.A

Conbelts Bytom S.A Data publikacji: 15 stycznia 2014Conbelts Bytom S.A. jako znaczący producent taśm przenośnikowych w Europie oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania dla transportu przenośnikowego m.in. w górnictwie, przemyśle mineralnym, energetycznym, a także hutnictwie, rolnictwie, budownictwie i innych.

Lata doświadczeń na światowych rynkach pozwoliło firmie wypracować najlepsze standardy jakości produkcji oraz obsługi klienta dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Conbelts Bytom S.A. specjalizuje się w produkcji taśm przenośnikowych z rdzeniem tkaninowym na bazie tkanin poliestrowo-poliamidowych (EP), poliamidowych (P) oraz solid-woven. Jako jedyny producent w Polsce posiada zarówno technologię produkcji taśm gumowych jak i PVC/PWG. Nasze taśmy przenośnikowe znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle górniczym, mineralnym, energetycznym, a także hutnictwie, rolnictwie, budownictwie i wielu innych.

Conbelts Bytom S.A. produkuje wysokiej jakości mieszanki gumowe. Są to zarówno mieszanki zwykłe jak i specjalistyczne (trudno palne, termoodporne, olejoodporne). Istnieje również możliwość wyprodukowania mieszanki gumowej według specjalnie opracowanej receptury zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Umożliwia to własne laboratorium oraz centrum badania i rozwoju.

Oferta Conbelts Bytom S.A. poza taśmami z rdzeniem tkaninowym oraz mieszankami gumowymi zawiera także, płyty gumowe oraz folie wentylacyjne. Dbałość o jakość wyrobów i obsługę klienta została potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o normę ISO 9001-2008. Prace wykonywane w ramach usług serwisowych są natomiast prowadzone według wymagań normy PN-N 18001:2004.

Produkty Conbelts Bytom S.A. spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia i wysoko kwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna gwarantują produkcję na wysokim światowym poziomie.

Wybierając Conbelts Bytom S.A. otrzymują Państwo nie tylko wysokiej jakości produkt spełniający oczekiwania ale również fachową i nieocenioną pomoc oraz wsparcie naszych doświadczonych specjalistów. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych produktów. Dział R&D stale testuje, analizuje i rozwija produkty zapewniając utrzymanie ich jakości na najwyższym światowym poziomie.

Współpracując z Conbelts Bytom S.A. otrzymują Państwo:

  • bezpieczeństwo pracy,
  • zindywidualizowane podejście do Państwa potrzeb i wymagań,
  • najwyższej jakości i zgodny z Państwa oczekiwaniami produkt,
  • fachowe wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie procesu zakupu, wdrożenia
  • i eksploatacji,
  • bezpieczeństwo finansowe,
  • partnerską współpracę.
Jesteśmy otwarci na współpracę, wzajemną wymianę doświadczeń po to aby przygotować dla Państwa produkt zgodny z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.