Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami?

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami? Data publikacji: 27 listopada 2017Niekoniecznie gwiazdka z nieba – poradnik świętującego konsumenta, taki tytuł nosi internetowy wykład przygotowany przez Europejskie Centrum Konsumenckie. Spotkanie za pośrednictwem sieci, zaplanowano na czwartek, 30 listopada o 17.30.

Punktem wyjścia do omawianych zagadnień będą przykłady spraw, którymi zajmowało się Europejskie Centrum Konsumenckie. Wśród nich znajdą się tematy związane m.in. z tym jak ocenić wiarygodność sklepu internetowego i co robić kiedy otrzymany produkt okaże się wadliwy lub niezgodny z umową.

Prowadzący wykład prawnik Karol Muż przybliży też zainteresowanym na co należy uważać kupując w sklepach stacjonarnych. Konsumenci będą mogli dowiedzieć się jakie informacje powinny być przekazane klientowi przed zakupem oraz w jaki sposób domagać się swoich praw, gdy zakupiony produkt okaże się bublem.

By wziąć udział w wykładzie internetowym, czyli webinarze (nazwa pochodzi z języka angielskiego od słów web oraz seminar) wystarczy kliknąć link, a następnie podać imię/pseudonim. Zaleca się posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.