Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2017, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami?

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami? Data publikacji: 27 listopada 2017Niekoniecznie gwiazdka z nieba – poradnik świętującego konsumenta, taki tytuł nosi internetowy wykład przygotowany przez Europejskie Centrum Konsumenckie. Spotkanie za pośrednictwem sieci, zaplanowano na czwartek, 30 listopada o 17.30.

Punktem wyjścia do omawianych zagadnień będą przykłady spraw, którymi zajmowało się Europejskie Centrum Konsumenckie. Wśród nich znajdą się tematy związane m.in. z tym jak ocenić wiarygodność sklepu internetowego i co robić kiedy otrzymany produkt okaże się wadliwy lub niezgodny z umową.

Prowadzący wykład prawnik Karol Muż przybliży też zainteresowanym na co należy uważać kupując w sklepach stacjonarnych. Konsumenci będą mogli dowiedzieć się jakie informacje powinny być przekazane klientowi przed zakupem oraz w jaki sposób domagać się swoich praw, gdy zakupiony produkt okaże się bublem.

By wziąć udział w wykładzie internetowym, czyli webinarze (nazwa pochodzi z języka angielskiego od słów web oraz seminar) wystarczy kliknąć link, a następnie podać imię/pseudonim. Zaleca się posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.