Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami?

Co warto wiedzieć przed świątecznymi zakupami? Data publikacji: 27 listopada 2017Niekoniecznie gwiazdka z nieba – poradnik świętującego konsumenta, taki tytuł nosi internetowy wykład przygotowany przez Europejskie Centrum Konsumenckie. Spotkanie za pośrednictwem sieci, zaplanowano na czwartek, 30 listopada o 17.30.

Punktem wyjścia do omawianych zagadnień będą przykłady spraw, którymi zajmowało się Europejskie Centrum Konsumenckie. Wśród nich znajdą się tematy związane m.in. z tym jak ocenić wiarygodność sklepu internetowego i co robić kiedy otrzymany produkt okaże się wadliwy lub niezgodny z umową.

Prowadzący wykład prawnik Karol Muż przybliży też zainteresowanym na co należy uważać kupując w sklepach stacjonarnych. Konsumenci będą mogli dowiedzieć się jakie informacje powinny być przekazane klientowi przed zakupem oraz w jaki sposób domagać się swoich praw, gdy zakupiony produkt okaże się bublem.

By wziąć udział w wykładzie internetowym, czyli webinarze (nazwa pochodzi z języka angielskiego od słów web oraz seminar) wystarczy kliknąć link, a następnie podać imię/pseudonim. Zaleca się posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.