Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lutego 2018, Konstancja, Maksym, Bernadeta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Chcesz być piękna? Przyjdź do medyka!

Chcesz być piękna? Przyjdź do medyka! Data publikacji: 5 kwietnia 2016Pokazy makijażu, masażu, badania słuchu, USG tarczycy czy pomiar tkanki tłuszczowej - uczniowie Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych zapraszają w środę, 6 kwietnia, od 10.00 do 15.00 na Dzień Zdrowia i Urody.

Zaprezentują mieszkańcom Bytomia to, czego nauczyli się w ciągu roku szkolnego. Warto skorzystać, bo absolwenci medyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy, a kosmetyczki są poszukiwane przez pracodawców jeszcze w trakcie nauki.

Chętni, którzy odwiedzą ZPSMS, będą mogli m.in. wykonać badanie słuchu, zmierzyć ciśnienie krwi i poziom glukozy. Specjaliści od prawidłowego żywienia udzielą informacji na temat prawidłowej diety i racjonalnego odchudzania, a badania EKG czy USG tarczycy nadzorować i konsultować będą lekarze.

Jak co roku, podczas Dnia Zdrowia i Urody, oblegane będą stanowiska kosmetyczne – panie będą mogły skorzystać z następujących zabiegów: masażu relaksacyjnego, zdobnictwa paznokci, zabiegów fizykalnych (krioterapia, sollux, bioptron). Nie zabraknie też różnorakich porad: jak dbać o piersi, prawidłowo kąpać noworodka czy porad stomatologicznych.

Dzień Zdrowia i Urody w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych to impreza cykliczna, która odbywa się co roku. Rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 15.00.
Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.