Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz być piękna? Przyjdź do medyka!

Chcesz być piękna? Przyjdź do medyka! Data publikacji: 5 kwietnia 2016Pokazy makijażu, masażu, badania słuchu, USG tarczycy czy pomiar tkanki tłuszczowej - uczniowie Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych zapraszają w środę, 6 kwietnia, od 10.00 do 15.00 na Dzień Zdrowia i Urody.

Zaprezentują mieszkańcom Bytomia to, czego nauczyli się w ciągu roku szkolnego. Warto skorzystać, bo absolwenci medyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy, a kosmetyczki są poszukiwane przez pracodawców jeszcze w trakcie nauki.

Chętni, którzy odwiedzą ZPSMS, będą mogli m.in. wykonać badanie słuchu, zmierzyć ciśnienie krwi i poziom glukozy. Specjaliści od prawidłowego żywienia udzielą informacji na temat prawidłowej diety i racjonalnego odchudzania, a badania EKG czy USG tarczycy nadzorować i konsultować będą lekarze.

Jak co roku, podczas Dnia Zdrowia i Urody, oblegane będą stanowiska kosmetyczne – panie będą mogły skorzystać z następujących zabiegów: masażu relaksacyjnego, zdobnictwa paznokci, zabiegów fizykalnych (krioterapia, sollux, bioptron). Nie zabraknie też różnorakich porad: jak dbać o piersi, prawidłowo kąpać noworodka czy porad stomatologicznych.

Dzień Zdrowia i Urody w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych to impreza cykliczna, która odbywa się co roku. Rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 15.00.
Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.