Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Charytatywny Bal Domu Nadziei

Charytatywny Bal Domu Nadziei Data publikacji: 6 kwietnia 2016Już po raz trzeci Fundacja Dom Nadziei organizuje charytatywny bal na rzecz swoich podopiecznych. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dofinansowanie terapii młodzieży leczącej się w bytomskim ośrodku, w ramach realizowanej kampanii ,,Potrzebuję czasu”.

Uzależnienie /od substancji psychoaktywnych/, z którym zmaga się młodzież wymaga, aby całą dobę był z nimi wykwalifikowany terapeuta. Aktualnie Dom Nadziei zatrudnia 10 osób, które odbywają 12-godzinne dyżury – czuwając nad bezpieczeństwem i wspierając terapię każdego młodego człowieka.

Akcja „Potrzebuję czasu” nawiązuje właśnie do tego, co dla pacjentów wychodzących z uzależnienia jest najważniejsze. Do czasu, którego potrzebują, by się zmienić, uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Podczas balu wystąpi Trak Band, a także Janusz Cielecki, który znany jest bytomskiej publiczności z wykonań cowerów zespołu Bee Gees. Nie zabraknie też pokazu iluzjonisty Tomasza Kabisa. Goście balu będą mieli także okazję zobaczyć wystawę obrazów wychowanków Domu Nadziei, które zostały namalowane pod okiem Grażyny Burzak, bytomskiej malarki.

Bal odbędzie się o 20.00 w sali balowej Restauracji Myśliwska przy ul. Alojzjanów. Więcej informacji na: www.domnadziei.pl.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.