Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Charytatywnie dla Szymona

Charytatywnie dla Szymona Data publikacji: 15 maja 2018Szymon Motal ma 12 lat. Choruje na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję. Mimo tych problemów jest pogodny, lubi się bawić i często się śmieje. By pomóc mu w codziennej walce z chorobą, 25 maja Niepubliczne Przedszkole Miriada 2 organizuje festyn charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Szymona.

W programie festynu nie zabraknie występu Górniczej Orkiestry Dętej „Bytom”, pokazu judo oraz występów przygotowanych przez dzieci z Przedszkola Miriada 2. Fanów tańca z pewnością ucieszy dyskoteka pod chmurką z muzyka na żywo, którą zapewni grupa Banita Band. Jak przystało na festyn rodzinny, na najmłodszych czekać będą dmuchane zamki, gry i konkursy z nagrodami oraz występ iluzjonisty.

Imprezę zakończy występ formacji Fire Factory specjalizującej się w tańcu z ogniem. Festyn rozpocznie się o 16.00 na terenie Specjalistycznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej przy ul. Woźniaka 78 oraz Niepublicznego Przedszkola Miriada 2.

O tym jak jeszcze można pomóc Szymonowi można przeczytać tutaj.

Pobierz plakat

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.