Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Charytatywnie dla Kubusia

Charytatywnie dla Kubusia Data publikacji: 30 listopada 2017Trwają zapisy do I Charytatywnego Biegu „Szybkie Mikołaje” /9 grudnia/, z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację chorującego na dystrofię mięśniową Kubę Piontka. Jeśli chcesz pomóc Kubusiowi weź udział w biegu i konieczne zabierz ze sobą czapkę Mikołaja.

Dystrofia mięśniowa to nieuleczalna choroba i jedynie częsta rehabilitacja może zwolnić jej postępy. Dlatego też zachęcamy do udziału w biegu i wsparcie Kubusia, który potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Bieg odbędzie się 9 grudnia /początek 14.30/ na bytomskim Rynku. Każdy z uczestników będzie musiał pokonać dystans około 5 km /10 pętli wokół Rynku/.
 
Szczegóły dotyczące udziału w I Charytatywnym Biegu i wpisowego dostępne są na plakacie oraz na stronie organizatora wydarzenia – Fundacji Dzieciom Twój Rekord Pomaga – Krzysztof Drabik

szybkie mikołaje.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.