Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2018, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Bytomskie Spotkania Europejskie: po co nam ten angielski?

Bytomskie Spotkania Europejskie: po co nam ten angielski? Data publikacji: 19 kwietnia 2017Angielski to nie tylko język nauki czy biznesu. To język, dzięki któremu dogadamy się w każdym zakątku świata. O tym dlaczego warto się go uczyć już od najmłodszych lat, będzie mowa już w środę 26 kwietnia podczas Bytomskich Spotkań Europejskich.

Młodzi doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż starając się o pracę np. w instytucjach unijnych muszą komunikować się w języku angielskim. Wiedzą też, że znajomość języków to prawdziwe okno na świat, innych ludzi, ich kraje i kulturę. Motywacji do nauki angielskiego mają więc dużo, my damy im jeszcze więcej – mówi Magdalena Bosek z Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich, która poprowadzi zajęcia wraz z nauczycielkami SP nr 5: Moniką Sawką i Magdaleną Janus.

Spotkanie rozpocznie się o 12.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 5 przy al. Legionów. Bytomskie Spotkania Europejskie 2017 odbywają się pod Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Autor: AK
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom, fot.: Rafał Klimkiewicz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.