Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 sierpinia 2018, Joanna, Kazimiera, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sierpniowa odsłona BeCeKoBUSa

Letnie dni pędzą nieubłaganie. Zanim jednak na dobre pochłoną nas szkolne obowiązki, warto jeszcze oddać się wakacyjnej przygodzie biorąc udział w objazdowych warsztatach w BeCeKoBUSie. Odjazd już w najbliższy poniedziałek, 20 sierpnia.

Bytomskie pikniki i festyny

Bytomskie pikniki i festyny Data publikacji: 9 czerwca 2018Pod znakiem dobrej zabawy, gier i konkursów upłynęło piątkowe popołudnie w kilku bytomskich szkołach. Swój wolny czas spędzili nie tylko nauczycieli, uczniowie oraz ich rodziny, ale również lokalna społeczność.

Pikniki rodzinne, festyny oraz zabawy organizowane w placówkach edukacyjnych umacniają w nas poczucie więzi i integracji. Są też okazją do zaprezentowania szkolnych talentów i osiągnięć uczniów, podziwiania występów artystycznych, a także szansą do zorganizowania turniejów sportowych, w których udział biorą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Organizatorzy lokalnych zabaw przygotowali również mnóstwo atrakcji: konkursy i zabawy, warsztaty, występy dzieci oraz profesjonalnych zespołów.

Podczas szkolnych festynów nie zabrakło również pokazów strażackich, dzieci mogły się także zapoznać z pracą policjantów, wziąć udział w kiermaszu książek, a także zobaczyć prezentację sztuk walki karate oraz mecze piłkarskie.

Warto dodać, że festyny, pikniki i szkolne zabawy odbyły się wczoraj, 8 czerwca aż w pięciu bytomskich placówkach: Szkole Podstawowej nr 3, Szkole Podstawowej nr 9, Szkole Podstawowej nr 37, Szkole Podstawowej nr 38 oraz Szkole Podstawowej nr 45.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.