Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bytomski i Międzynarodowy Anioł Wolontariatu 2017

Bytomski i Międzynarodowy Anioł Wolontariatu 2017 Data publikacji: 20 października 2017Biuro Organizacji Pozarządowych i Biuro Rozwoju Miasta i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Bytomiu informują, że 2 grudnia o godzinie 17.00 w bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK odbędzie się XII edycja „Bytomskiego Anioła Wolontariatu” oraz ceremonia wręczenia "Międzynarodowego Anioła Wolontariatu", w ramach projektu "Nie jesteś sam...Festiwal Wolontariatu w Bytomiu", realizowanym w programie unijnym Partnerstwo Miast - projekcie współfinansowanym w ramach unijnego programu Europa dla Obywateli.

Podczas gali zostaną wręczone statuetki dla laureatów konkursów. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych kandydatów do wyróżnień:

1. BYTOMSKI ANIOŁ WOLONTARIATU
Konkurs kierowany jest do najbardziej aktywnych osób lub grup, które działają nieodpłatnie na rzecz mieszkańców Bytomia i ma na celu wyróżnienie wyjątkowego wolontariusza - uskrzydlonego anioła. Formularz zgłoszeniowy do nagrody: ”Bytomski Anioł Wolontariatu” oraz regulamin przyznawania nagrody dostępny jest także w serwisie internetowym bytomskich organizacji pozarządowych www.bytom.pl/ngo.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 listopada 2017 roku.

2. MIĘDZYNARODOWY ANIOŁ WOLONTARIATU
Konkurs kierowany jest do najbardziej aktywnych osób, które działają nieodpłatnie, a są szczególnie zaangażowane w podejmowanie międzynarodowych działań. Formularz zgłoszeniowy do nagrody: ”Międzynarodowy Anioł Wolontariatu” oraz regulamin przyznawania nagrody dostępny jest także w serwisie internetowym bytomskich organizacji pozarządowych www.bytom.pl/ngo.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 listopada 2017 roku.

Nie zwlekaj zgłoś swoich - Aniołów już dziś.
eacea_2015_00550000_pl.jpgTen projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną
 

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.